O stomatologii...Na tej stronie znajdziecie odnośniki do postów dotyczących STOMATOLOGII 
o następującej tematyce: •  Ciekawostki dentystyczne 
 1. Wizyta u dentysty. 

 • Jak jest na studiach 
 1. Czy na studiach jest tak źle? Wcale nie!
 2. Nie tylko geniusz się liczy! Czyli 8 powodów, które pomogą Ci się dostać na stomę.  


 

16 komentarzy:

 1. ostatnio byłam 3 miesiące chora z zębami w zeszłym roku:))

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł na wpis. Ludzie bardzo często szukają informacji o różnych problemach z zębami właśnie w Internecie. Dlatego wszelkie wpisy na ten temat na pewno okażą się dla nich pomocne i pozwolą na większą świadomość społeczeństwa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog. O tym, kogo wszyscy boimy się: dentyście:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy blog. Powodzenia w rozwijaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez myślałam o stomatologii, ale dostać się chyba trudniej niż na medycynę... w tym roku się nie udało, ale zamierzam poprawiać chemię rozszerzoną, bo 75% okazało się za mało. Mam nadzieję, że się uda :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Stomatologia to fajna sprawa. Ciężkie studia ale dobra praca. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 7. Praca bardzo dobra, ale niestety studia potrafią być przerażające... :)

  http://www.carident.pl/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ciekawy pomysł na bloga, chyba większość osób boi się wizyt w gabinecie stomatologicznym a w sumie nie jest to takie straszne.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo przyjemne trzy artykuły. Większość osób jest przerażona wizytą u dentysty (nie ma co się w sumie dziwić, jeśli się tak spojrzy z boku na te wszystkie przerażające 'wiertarki' :) ), dlatego warto próbować ocieplić wizerunek dziedziny. Szczytny cel :).

  OdpowiedzUsuń
 10. Dobre wpisy - to prawda, tak wiele osób się boi tych wiertarek, a tak naprawdę nie ma czego :) Współczesna stomatologia jest naprawdę przyjazna. Pozdrawiamy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Z mojego doświadczenia ceny wszystkiego rosną, tak samo się ma do usług stomatologicznych. Bałam się, bo zmuszona byłam do założenia kilku implantów. Myślałam, że pochłonie to mój cały budżet na miesiąc, ale okazało się, że jak się poszuka dobrego i nie drogiego stomatologa, to można być zadowolonym. Ja robiłam implanty w Gdyni w Cadent: http://cadent.pl/zakres-leczenia/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja bałem się dentysty aż do czasu odwiedzin przychodni we Wrocławiu, http://wroclaw-dentysta.com.pl/o-nas/, nigdy nie zostałem tak delikatnie obsłużony. Stomatolog chyba widział, że nie przepadam za tego typu zabiegami więc cały czas starał mi się coś opowiadac tak abym o zabiegu nie myślał.

  OdpowiedzUsuń
 13. Bardzo bolał mnie ząb. Na szczęście w Centrum Stomatologii Dentech (http://www.centrum-stomatologii.pl) szybko uśmierzyli mój ból.

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz, są dla mnie bardzo motywujące.
Thanks for your comments, they are very motivating for me.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...