wtorek, 14 lutego 2012

Luty- Walentynkowe Druty.

Teraz jestem już na bieżąco ze stanem moich włosów.  Pokażę Wam zdjęcia z dzisiejszego dnia.
Miały gorszy czas i nie uległy moim usilnym staraniom, żeby się zakręcić dlatego nazwałam je --> drutami, a z tego powodu, że dziś Dzień Walentego --> Walentynkowymi Drutami. Na zdjęciach widać, że urosły.  Sięgają tymi swoimi suchymi końcówkami dalej niż w tamtym miesiącu, ale już niedługo ukrócimy im łapki. Zastanawiam się poważnie nad podcięciem ok. 5 cm najbardziej zniszczonej części, żeby je trochę zgęścić i poprawić wygląd.


  Zapraszam na zdjęcia (pierwsze z 14.01.12, a drugie z 14.02.12)
 Tutaj jeszcze parę zdjęć do porównania z lampą błyskową i bez, żebyście lepiej mogły ocenić ich stan.
Zapraszam na zdjęcia z następnego okresu zmian:  luty/marzec
Zobacz historię pielęgnacji od początku klikając -> tu!


Co myślicie o tym, żeby je podciąć radykalnie o ok. 5 cm?


Pozdrawiam,
Cari


Ps. Zdjęcia pochodzą z prywatnego aparatu. Zostały zrobione przez bliskie mi osoby.


9 komentarzy:

 1. może nie aż 5cm ale na początek 1-2cm? Zawsze można podciąc bardziej kochana:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz naprawdę śliczne włosy :) hmm myślę, że jak skrócisz to łatwiej bedą się kręciły ;) Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili- może poobserwujemy się? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję :) dodaję ;) hmm wystarczy, że będziesz w jakiś sposób zaciekawiać czytelników, możesz robić konkursy, ważna jest też systematyczność. Wyszukuj nowe blogi, komentuj, wtedy ludzie zajrzą do Ciebie i tak się maszyna kręci :-) im więcej i ciekawiej piszesz, tym więcej zyskasz czytelników ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. zauważyłam Twój komentarz u Katsuumi,akurat był ostatni. Ja nie mam może popularnego bloga,ale jako czytelnik chciała bym przejrzystszej strony głównej,bo mrużenie oczu,by przeczytać coś, co jest napisane, a w tle widzę kłosy itp. nie ułatwia tego. Plus, wyluzuj trochę i nie pisz tak oficjalnie :)

  ale powiem Ci,że te zdjęcia przed i po mega mi się podobają. Oglądałam z zaciekawieniem. Jakiego szamponu używasz,że tak uległy poprawie? Zapraszam do mnie, ja obserwuję i chętnie zobaczę jak będzie się u Ciebie rozwijać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hehehehe... Dzięki za te kłosy! :) Może uda mi się trochę zmienić wystrój tego bloga. A co do oficjalności mojego stylu to wydaje mi się, że chyba taki po prostu mam. Chyba, że masz rację i trochę spinam, ale nie umiem tego teraz ocenić. No nie wiem... Zobaczymy co będzie dalej :)

   Usuń
 5. ładne fale :) takie delikatne! dokładnie takie, jakie chciałabym mieć :D (moje też się falują, albo raczej brzydko wywijają we wszystkie możliwe strony) same się tak układają, czy pomagasz im w jakiś sposób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie układają się tak same.. muszę im w tym trochę pomóc :)

   Usuń
 6. sorry :D nie spojrzałam na tekst tylko od razu na zdjęcia :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Witaj ! Jak robisz takie cudne fale ???

  OdpowiedzUsuń

Serdecznie dziękuję za komentarz, są dla mnie bardzo motywujące.
Thanks for your comments, they are very motivating for me.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...